Українцям

Що любить зимовий часник?

admin

Часник віддає перевагу супіщані або суглинисті ґрунти (рН=6,5-7,0) з багатою органікою та хорошим дренажем: однорічний компостний перегній (5 кг на кв. м.) або готовий ґрунт PETER PEAT «Грунт чорний» лінії AGRO чудово впорається з цим завданням.

Садять зубки рядами в борозенки з відривом між великими зубчиками близько 14 див, між дрібними — 8 див і 25 див між рядами. Глибину посадки розраховують таким чином, щоб від верхівки залишалося близько трьох – чотирьох сантиметрів ґрунту. Чим більші зубки, тим глибше їх садять. Не вдавлюйте їх із силою в землю.

Озимий часник дасть хороший урожай, якщо за кілька тижнів до висадки в ґрунт внести підживлення. У грядки вносять: Деревна зола. Калій, фосфор та інші корисні мікроелементи, що містяться в деревній золі, покращать ґрунт.

Тому, щоб часник був великим, спочатку треба виростити гарну надземну частину. На початку вегетації корисно провести підживлення – 20 г аміачної селітри+20 г сірчанокислого магнію/10 л води. На кислому ґрунті за місяць до викопування можна підгодувати часник золою. Якщо ґрунт із високим рН, то золу краще не використовувати.