ЄК позитивно оцінює зміни в Україні

Однак Україні необхідно завершити ряд важливих реформ, які дадуть поштовх розвитку економіки і посилять боротьбу з корупцією. Також у ЄК назвали умови отримання першого траншу за четвертою програмою макрофінансової допомоги.

Умови наступної програми макрофінансової допомоги Євросоюзу відповідатимуть пріоритетам розвитку економіки України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів за підсумками зустрічі глави відомства Олександра Данилюка з віце-президентом Єврокомісії з питань євро і соціального діалогу, фінансової стабільності, фінансових послуг та Союзу ринків капіталу Валдісом Домбровскісом.

У рамках зустрічі обговорили питання четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС для України та умови для виділення першого траншу.

«Сторони підкреслили, що ці умови будуть відповідати пріоритетам розвитку української економіки і будуть спрямовані на зміцнення фінансової та економічної стабільності нашої країни, подолання корупції та продовження втілення структурних реформ», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Як зазначив Домбровскіс, Єврокомісія позитивно оцінює зміни в Україні, що відбулися за останні роки. При цьому він підкреслив, що Україні необхідно завершити ряд важливих реформ, які дадуть поштовх розвитку економіки і посилять боротьбу з корупцією.

Кореспондент.net