ЄС: В України все ще немає перспективи членства

Фото: Getty Images

Хюг Мінгареллі

Єдині країни, які ведуть переговори, щоб приєднатися до Європейського Союзу, – це Туреччина і Балкани. В України поки немає таких перспектив.

Існує ряд причин, за якими Україна поки не має перспективи членства в Євросоюзі. Про це заявив глава представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі, повідомляє УНІАН.

Відзначається, що про це він сказав на засіданні круглого столу Європейський вибір України після Революції гідності: можливості та проблеми.

“Туреччина з країнами Балкан – єдині країни, які ведуть переговори, щоб приєднатися до Європейського Союзу. У них є чітка перспектива членства в ЄС. У випадку України сьогодні немає перспективи членства в ЄС”, – сказав посол.

За його словами, мета Угоди про асоціацію Україна – ЄС полягає в тому, щоб сприяти політичній асоціації та економічній інтеграції, але вона не дає перспективи членства.

“Це велике розчарування для наших українських партнерів, тому що вони хотіли б мати перспективу членства в ЄС, але поки за рядом причин Євросоюз не може запропонувати цю перспективу”, – підкреслив він.https://ua.korrespondent.net/ukraine/3969883-yes-v-ukrainy-vse-sche-nemaie-perspektyvy-chlenstva